Akıllı Kart Üretim ve Teknolojileri

EMV Kartlar

Austriacard Türkiye, Visa, Mastercard, Discover gibi uluslararası kart şemaları ile BKM'nin Troy ödeme şemasının en güncel versiyonlarını destekleyen EMV tabanlı, temaslı ve temassız teknolojileri kullanan, yüksek güvenlikli banka kartları, kredi kartları ve ön ödemeli kartları üretmektedir.

Detaylı Bilgi »

Nitelikli Kartlar

Kurumumumuz standart kart ürünlerinizi rakiplerinizden farklı kılacak özellikler sunmaktadır. Kart üretiminde dönüştürülmüş plastik, çevreci PVC, ahşap, seramik, cam ve metal malzeme kullanılabildiği gibi kartlara farklı boyama teknikleri, renk, koku ve doku özellikleri katılabilmekte; kart üzerinde değerli taşlar kullanılabilmektedir.

Detaylı Bilgi »

Giyilebilir Teknolojiler ve Biyometrik Çözümler

AustriaCard, gelecek nesil ödeme sistemleri için uygun çözümler sunuyor. Farklı form (bileklik, anahtarlık, saat) ve malzemelerle (silikon, deri, metal) sıradışı kartlarımızla kendini özel hissetmek isteyen müşterilerimize modern çözümler sunuyoruz.

Biyometrik sensörlü kartlarımızla, hızlı ve güvenilir ödemeler için geleneksel şifre yöntemine alternatif oluşturuyoruz. Kart sahibinin parmak izini kullanarak doğrulama yapan kartlarımız, temassız işlemlerde limitlerini ortadan kaldırıyor.

Detaylı Bilgi »

Takograf ve E-İmza Kartları

Endüstrinin farklı amaçlarla ihtiyaç duyduğu yüksek güvenlikli çipleri tedarik ediyoruz. Takograf kartı ticari araçlarda sürüş sürelerini ve çalışma saatlerini kaydederek yasal uyumu sağlarken, E-imza kartı ise dokümanların ıslak imzaya ihtiyaç kalmaksızın elektronik ortamda imzalanmasını sağlar.

Detaylı Bilgi »