Yeni Nesil Dijital Ödeme Çözümleri

NFC

NFC


Mobil ödemede NFC
(Near Field Communication) ve
TSM temelli çözümlerimiz

HCE

HCE


Mobil ödemede HCE
(Host Card Emulation)
Odaklı Ödeme Çözümlerimiz

Temassız Mobil Sticker

Giyilebilir Teknolojiler


Değişik formlarda temassız EMV çözümlerimiz:
Anahtarlık, Bileklik, Saat, Kolye

Ödüllü EMV temassız mobil etiket /sticker uygulamamızYeni nesil ödeme çözümleri artık hayatımızın bir parçası haline geldi; ödemeler uzmanı AUSTRIACARD'ın her beklentiye uygun ürün ve hizmetleri bu alanda da takdir topluyor.


Dijital ödeme artık her gün duyduğumuz bir terim haline geldi, peki nedir bu dijital ödeme?

Ödemeler, ödeme araçları kullanılarak yapılır ve bu eski zamanlardan beri böyle olagelmiştir. Bir zamanların altın gümüş sikkeleri, daha sonraları ortaya çıkan nakit ve çekler, sanırız ödeme araçlarına en iyi örnekleri teşkil edecektir.

1950’lerden sonra ise, kullanım kolaylığı, güvenliği ve dünya çapına yayılmış ortak platformu sayesinde kartlar öne çıkmaya başladı.

Günümüzde ise dijital ödemeler sıklıklı teleffuz edilir oldu. Dijital ödeme tek bir araç değil, çeşitli şekillerde kullanılan birçok enstrümana uygulanan şemsiye bir terimdir; yani tek bir dijital ve tek bir platformdan bahsetmek mümkün değildir. Nakit, kart veya çek kullanmadan elektronik ortamdaki hizmetler veya mallar için ödeme yapmanın bir yolu olarak tanımlanabilir. Dolayısıyla ödeme fonksiyonunun şekil değiştirdiği yeni bir araçlar bütününden bahsetmek daha doğru olacaktır.

AUSTRIACARD olarak müşteri tatmini, güvenliği ve verimliliği esas alarak farklı çözümler sunmakta ve dijital dünyanın bu yeni çağında da öncü kurumlardan biri olmak için çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.